Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli B1.1

Frekuenca: 3 Herė nė javė (e Hėnė - e Mėrkurė - e Enjte
)
Orari: 16:30 - 18:00

Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona
Kohėzgjatja: rreth 7 javė


Pėrkushtimi do tė jetė nė pesė aspektet kryesore qė nevojiten pėr tė pėrvetėsuar gjuhėn:
lexim, shkrim, gramatik, dėgjim dhe e folur.

NXITONI!!!!!