kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Kerkoj te punesohem me makinen time range rover si shofer familjar,shoqerues

  Kerkoj te punesohem me makinen time range rover si shofer familjar,shoqerues
  Ne familje ose firma qe mundesisht te kene ruge te largeta dhe ore te disponueshme pa orar
  pasi jam familjar dhe me duhen te ardhura.
  Jam 52 vjec I martuar,me femije,
  Kam 35 vite experience si shofer,
  Perdor mjaft mire kompjuterin ne programe te ndryshme
  Por njoh shum mire programin alfa,
  Jam njeri korekt dhe mjaft besnik,
  Nese dikush eshte I interesuar per me teper flasim ne 0696911763
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170529_161946.jpg
S: 165
Madhesia: 71.2 KB