devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart 032-Tirane, OKAZION!!! Shes Ndėrtesė 2-Katėshe, mjaft e volitshme per biznes, klinikė dentare, laborator, studio etj. Sip.truall 90m2, Sip.ndėrtimi 140m2, 120.000euro (i negociueshem) -Blv.Zhan d'Arc, te Brryli, prane karburant Eida

  Zona/Rruga : Blv.Zhan d'Arc, te Brryli, pranė Karburant Eida

  SHITET: NDERTESE/SHTĖPI ME 2-KATE MJAFT E VOLITSHME PER BIZNES POR EDHE BANIM
  TE BRRYLI - PAS KARBURANT "EIDA" 15-m NGA UNAZA
  Sipėrfaqe Truallit 90m2, Njolla e Ndėrtimit ėshtė 69m2 , Sipėrfaqa totale Ndėrtim 140m2
  Pozicioni Ndėrtesės: Me shtrirje veri-lindje dhe jug-perėndim e gjithė ndėrtesa ka pamje nė dy drejtime:-dhe kryesisht nga Unaza/ Karburant EIDA . Ndėrtesa ėshtė e rrethuar me mur, ka njė Portė tė madhe metalike, ku futeT autovetura, ka njė oborr qė shėrben edhe si parkim pėr dy-vetura.
  Konstruksioni Ndėrtesės:Themele beton-arme, katet tė ngritura me kollona hekur/beton, ndarjet e kateve dhe ēatia/soleta me beton arme. Muret me tullė tė kuqe e tė suvatuara. Tė gjitha katet janė tė shtruara me pllaka cilėsore, dyert e brendshme prej druri, tė bardha, ndėrsa dritaret me duralumin ngjyrė kafe.
  Ndėrtesa pėrbėhet:nga oborri me mur rrethues e 2-kate
  Tipi i ndėrtesės dhe destinacioni,planimetria e brendshme, pozicioni i saj gjeografik afėr Unazės ėshtė shumė i pėrshtatshėm pėr aktivitete shėrbimesh si klinike dentare/mjeksore, laboratore, studio ligjore/ kantabiliteti, Parukeri-Estetikė, Zyra tė ndryshme etj, por mund tė shėrbej edhe pėr banim.
  Kati pėrdhes/pari-banim ėshtė 69 m2, sipas njollės sė ndėrtimit mbi truall, ka deren kryesore per ne ndertese. Nė tė hyrė ka nje sheshpushim te vogel, djathtas ka njė hapėsire tė madhe drejtkendore me njė dritare, njė banjo, dhe njė hapėsire qe mund tė shėrbejė si kuzhine, ku ndodhet edhe depozita e ujit.
  Kati i dytė 69m2. Me 2-dhoma normale, dhe njė me e vogėl, koridor i bollshėm, dhe njė pjesė qė shėrben si ballkon, e mbyllur me vetratė .
  Dokumentacioni: Me Ēertifikatė Pronėsie, trualli bashkė me ndėrtesėn, dhe e shtitshme ne ēdo moment.
  Ēmimi Shitjes: Ndėrtesa me Truallin 120'000 euro €, diskutushėm
  Adresa: Blv "Zhan d'Arc", tek Brryli mbrapa karburat EIDA, 15 m larg -Unazės. adgss

  Cel: 069 62 81 433 adgss
  *******************************
  A&D General Services Studio (ADGSS)
  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė Ministrisė sė Shėndetėsisė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20161116_151230.jpg
S: 1958
Madhesia: 63.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20161116_151212.jpg
S: 992
Madhesia: 73.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170110_142005.jpg
S: 923
Madhesia: 26.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170110_141726.jpg
S: 906
Madhesia: 31.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170110_142148.jpg
S: 940
Madhesia: 20.6 KB