kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart OKAZION Tirane, shes makine Ford Fiesta Viti 2001, 1300€

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  KM..........: 211111

  Makina esht shum e mbajtur .servisi vaj filtra esht ber ne 211mij.km letrat te paguara deri ne nentor te 2018.gomat dhe disjet alumini te reja .esht shum ekonomike .+ 4 goma rezerv ne gjendje te mir me disqe hekuri .e gatshe per cfar dolloj prove .

  Cel. : 0695425994
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2018-01-09-17-14-16-174.jpg
S: 417
Madhesia: 35.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2018-01-09-16-50-57-511.jpg
S: 208
Madhesia: 28.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2018-01-09-16-56-31-998.jpg
S: 191
Madhesia: 38.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2017-08-17-13-06-33-384.jpg
S: 171
Madhesia: 30.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2017-10-15-17-14-11-978.jpg
S: 196
Madhesia: 39.1 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu