devinf.com


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Vlore, shes toke 10.150 m² 120 Euro/m2 ( Vlore)

  Zona/Rruga : ne Vlore

  SHITET TOKE NE "VLORE"


  Shitet Toke ne Vlore me siperfaqje 10.150 m2 tek Uji i Ftohte. Toka ndodhet ne kodren perballe detit, ne nje vend shume piktoresk dhe relaksues. Ne kete toke mund te ndertohet Resort me te gjitha hapesirat e nevojshme ose pallat. Shitet per nje cmim teper te favorshem per vetem 120 euro/m2.

  Cmimi: 120 euro/m2

  INFORACIONET PERKATESE TE PRONES:

  • Siperfaqja: 10.150 m2
  • Tipi i prones: Truall
  • Qyteti: Vlore
  • Zona: Vlore


  Per me shume informacione klikoni linkun: http://www.merlinimobiliare.com/prop...t-toke-ne-vlor
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: toke ne vlore.jpg
S: 224
Madhesia: 16.7 KB  

  Agjensi Imobiliare/ Real Estate

  Adresa: Rruga "Skender Luarasi" , Tirane, Shqiperi
  Numri cel: +355695406860
  E-mail: info@merlinimobiliare.com
  Website: https://www.merlinimobiliare.com/
  Facebook: https://www.facebook.com/merlinimobiliare/