BBD Sh.p.k, distributor zyrtar pėr tregėtimin e markes sė njohur Franck Espresso kėrkon tė punesoj punonjės tė kualifikuar nė pozicionin e Supervizor Shitjesh , nė Tiranė.Sektori qe do te mbulohet do te jete Retail.

Detyrat

• Ndėrmerr dhe koordinon zhvillimin e plan veprimeve pėr tė rritur shitjet dhe gjetjen e pikave tė reja.
• Mban tė dhėna tė sakta mbi ēmimet, shitjet dhe pergatit raportet mbi aktivitetin ne zonėn e tij.
• Ndjek tendencėn dhe lėvizjet nė treg.
• Asiston nė zhvillimin e planeve vjetore tė shitjeve me objektiva dhe targete tė pėrcaktuara qartė
• Kryen shitjet ditore sipas planit te levizjes.
•Menaxhimi i klientėve kryesorė
•Kontroll nė terren
•Raportim me drejtuesit kryesorė tė kompanise.

Kualifikimet / Kėrkesat

•Diplomė e Shkollės sė Lartė, preferohet nė Menaxhim.
•Minimum 3 vjet eksperience ne fushen FMCG
•Njohuri tė mira tė programeve bazė tė Microsoft Office.


Aftėsite:
• Aftėsi shumė tė mira komunikuese
• Aftėsi shumė tė mira negociuese
• Aftėsi analizuese.
• Aftėsi shumė tė mira pėr tė punuar nė grup.


Personat e interesuar duhet te dergojne CV ne email: info@bbdshpk.com