Zona/Rruga : RRUGA E ELBASANIT,PRANE JUVENILJES SE RE

SHES APARTAMENT 4+1 ME SIPERFAQE 156 M2.APARTAMENTI KA 3 DHOMA GJUMI,SALLON-KUZHINE,DHOME NDENJE,3 BANJO,2 BALLKONE.APARTAMENTI ESHTE ME HIPOTEKE DHE ASHENSOR.PAMJET I KA NGA J-P.ESHTE APARTAMET CILESOR.ESHTE NDERTIM I VITIT 2001.SHITE PER ARSYE EMIGRIMI ME CMIM 186000 EURO.

Cel. : 00355682812116