kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Nintendo Wii U Premium Pack 299 Euro

  Konsole Nintedo Wii U , me doreze touchscreen ku mund te luani edhe kur televizori eshte nuk eshte ndezur . Mund te navigoni ne internet , video filma skype si dhe shum funksione te tjera . Produkti eshte i ri ne kuti me 6 muaj garanci , ne cmim perfshihet TVSH .

  https://www.facebook.com/Planet-Comp...8855917802499/


  Per cdo pyetje mund te na kontaktoni me email ose nr telefoni.
  PLANET COMPUTER
  Tel: 0684019189
  Email: stadiumi@euroinform.net
  web: www.euroinform.net

  Cel. : 0684019189
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: wii u.jpg
S: 64
Madhesia: 17.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: nintendo-wii-u-.jpg
S: 60
Madhesia: 24.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: wii u-2.jpg
S: 94
Madhesia: 23.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: nintendo-wii-u-product-.jpg
S: 59
Madhesia: 25.0 KB