kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Sony Platstation Vita Wifi + 3G

  Sony PS VITA 3G+ , versioni i playstation vita me karte sim dhe Wifi .
  Produkti eshte i ri ne kuti me garanci 6 muaj , ne cmim eshte perfshire TVSH .

  https://www.facebook.com/Planet-Comp...8855917802499/


  Per cdo pyetje mund te na kontaktoni me email ose nr telefoni.
  PLANET COMPUTER
  Tel: 0684019189
  Email: stadiumi@euroinform.net
  web: www.euroinform.net


  Cel. : 0684019189
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ps-vita-box-3g-wifi.jpg
S: 372
Madhesia: 81.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: psp vita.jpg
S: 260
Madhesia: 24.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ps-vita-left.jpg
S: 256
Madhesia: 17.4 KB