kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, kolltuqe dyshe, mire dhe lire

  Ofroj per shitje kolltuqe dyshe ne gjendje shume te mire, dhe me cmim shume te arsyeshem
  adresa ish fusha e aviacionit

  Cel. : 068 54 60 353
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_4138.jpg
S: 533
Madhesia: 27.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_4140.jpg
S: 267
Madhesia: 25.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu