kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes xhip Ford Maverick Viti 2002, 3000€

  Karburanti: benz+gaz
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner

  Makina eshte ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike .sherbimet sapo i jan ber te gjitha .esht ekonomike me impjant gazi te shenuar ne lejen e qarkullimit .impjanti i ri ska pak qe i esht vendosur . Shitet per arsye mos perdorimi

  Cel. : 0696687494
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180106_100323.jpg
S: 373
Madhesia: 27.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180106_100500.jpg
S: 233
Madhesia: 24.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2017-06-08-22-22-49-865.jpg
S: 446
Madhesia: 52.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180106_100304.jpg
S: 206
Madhesia: 30.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180106_100219.jpg
S: 220
Madhesia: 29.8 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu