Zona/Rruga : DON BOSKO

TEK DON BOSKO,PRANE UNAZES,SHES APARTAMEN 1+1+1 BANJO+BALLKON,ME SIPERFAQE 70M2.APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 4 TE NJE PALLATI 7 KATESH ME ASHENSOR DHE HIPOTEKE.APARTAMENTI ESHTE MJAFT CILESOR.PAMJA E APARTAMENTIT ESHTE NGA J-L.CMIMI I SHITJES 63000 EURO.

Cel. : 00355682812116