devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart 071-Tirane,Shitet Vile 3-Kate,Sip. Truall 420 m²,Sip.njollės ndėrtimit 110 m²,Sip.ndėrtimi 346 m².Cmimi 210.000euro(€),ose ēdo kat mė vehte me 80000 euro(€),ose 2-kate 155000 euro -SAUKU VJETER TIRANE

  Zona/Rruga : SAUKU-VJETER, TIRANE
  SHITET:VILE ME 3-KATE NE SAUKUN E VJETER Tirane
  -Sipėrfaqe Truallit:420m2,-Njolla Ndėrtimit 109 m2, -Sipėrfaqe Ndėrtuar pėr 3-kate 347m2, -Sipėrfaqe Oborr 310m2
  Detaje:Vilė 3-kate, 500m larg nga rrethrrotullimi Sanatoriumit nė Sauk, drejtimi djathtas nga kodrat e Unazės madhe/ose Autostradės Elbasanit, nė njė zonė rezidenciale/vilash, mjaft e qetė, me infrastrukture tė re e sistemuar.
  Konstruksioni Ndėrtesės Themelet beton-arme, kollona dhe muret tė derdhur bashkė, katet tė ndara me soletė beton arme/ēatia prej betoni me termo izolim, mbuluar me tjegulla kuqe/vishnje. Shkallė tė brendshme me rampo (shesh-pushim) tė veēantė ēdo kat.
  Pėrbėhet nga: - Njė bodrum prej 38 m2, jo shumė i lartė dhe shėrben pėr mbajtjen e mallrave dhe zahireve tė ndryshme.
  Kati i parė, Sip 109 m2, i ngritur nga toka me 5-shkallė, i cili pėrbėhet nga 2-dhoma, 2-banjo, salloni/sogiorno/pjesa ndėnjes, njė hapėsirė gatimi/guzhina me pjesėn e ngrėnies, 3-ballkone nė formė llozhe pėr ēdo pjes,
  Kati 2-; Sip.121.7m2, ka sallon/pjesa ndėnjes, kuzhine-pjesa ngrėnies, e cila i ngjitet tėrthorazi sallonit ndėnjes 2-dhoma gjumi, 1-banjo, 3-ballkone llozh, nė ēdo pjesė. Tė gjitha pjesėt e brendshme me parket dhe dyert prej druri kafe/hapur.
  Kati 3-tė; Sipėrfaqe 121.7 m2 me tė njėjtėn simetri si nė katin e dytė, por tavanet papafingo-betoni me termo-izolim dhe mbuluar me ēati e tjegulla. Pjesėt e dritareve, dyerve tė ballkoneve janė punime nė formė harkore, tė veshura e dekoruara me tulla tė kuqe dhe gure nė ngjyrė gri. Fasada ballore dhe tė gjitha anėt e vilės, ndarjet mes kateve, kėndet e faqeve tė ndertesės, ballkonet janė gjithashtu tė veshur e dekoruar. Vila ėshtė me shumė dritė/diell nga tė gjitha anėt, e rrethuar me kangjella, ku ēdo 2.5 m ka kollone betoni dekorativ me lartėsi rreth 2.5 m, njė portė kryesore me dy kanate tė mbuluar nga lart. Oborri pjesėrisht i shtruar me pllaka, qė shėrben si rrugicė dhe parkim pėr 3-4 makina, pjesa tjetėr me bar dhe pemė tė ndryshme dekorative
  Dokumentacioni: Me Ēertifikatė e Pronėsie, si njė ndėrtesė e vetme bashkė me truallin. Ndėrsa pėr shitje mundėsia e ndarjes kateve me Ēertifikatė mė vehte. Preferohet qė dy katet ti shiten njė personi/familje. Katet shiten nė varėsi tė preferencave (dy katet e para ose dy tė fundit)
  Ēmimi Shitjes: Si njė e tėrė 210'000 euro(€), Shiten 2-kate njėherėsh 155'000 euro(€), ēdo kat mė vehte 80'000 euro(€) tė diskutueshėm
  Cel: 0696281433 adgss
  *******************************
  A&D General Services Studio (ADGSS)

  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė Ministrisė sė Shėndetėsisė Tirane
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170528_101118.jpg
S: 2315
Madhesia: 96.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170528_101146.jpg
S: 1427
Madhesia: 41.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170528_101025.jpg
S: 1248
Madhesia: 80.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170528_101311.jpg
S: 1183
Madhesia: 17.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170528_101658.jpg
S: 1248
Madhesia: 23.1 KB