devinf.com
Kliko

 1. Standart Lezhe, shes apartament 1+1+A+BLK 80 m² 36000 Euro (SHĖNGJIN)

  Zona/Rruga : SHĖNGJIN

  NĖ SHĖNGJIN, LEZHE, SHES APARTAMENT 1+1+ANEKS +BALLKON +BANJO ME DRITARE, ME SIPĖRFAQE 80 M2.APARTAMENTI NDODHET NĖ KATIN E 4,TĖ NJĖ PALLATI 8 KATĖSH ME HIPOTEKĖ DHE ASHENSORĖ. .APARTAMENTI KA PAMJEN NGA LINDJA.APARTAMENTI ESHTE I PAMOBILUAR . SHITET PĖR ARSYE FAMILJARE ME ĒMIM 36000 EURO. CMIMI ESHTE I PADISKUTUESHEM!

  Cel. : 00355695291520
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01650 (2).jpg
S: 80
Madhesia: 14.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01651 (1).jpg
S: 87
Madhesia: 24.7 KB