kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane,gjuha ITALIANE mesim, Trajnim

  C' PRISNI ME ?!?!?! Gjuha Italiane per te gjithe grup moshat qe duan nje gjuhe praktike, te folur . MOS NGURONI POR VENDOSNI...... Metodologjia nuk do te jete akademike dhe e merziteshme por praktike dhe zbavitese. Pranimet ne cift ( dy veta ). Metode individuale .. Do te punohet ne grup, mesimi nje here ne jave, pagesa 2000 lek/muaj .


  Cel. : 0692822312
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2013 (31).jpg
S: 41
Madhesia: 34.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2013 (56).jpg
S: 42
Madhesia: 29.8 KB