kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, - ITALISHT per te gjithe

  MOS PRISNI ME !!!!!! Gjuha Italiane per te gjithe grup moshat qe duan nje gjuhe praktike, te folur. MOS NGURONI POR VENDOSNI ....... Metodologjia nuk do te jete akademike dhe e merziteshme por praktike dhe zbavitese. Pranimet ne cift ( dy veta ). Metode individuale .. Do te punohet ne grup, mesimi nje here ne jave, pagesa 2000 lek/muaj .

  Cel. : ​0692822312
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2013 (15).jpg
S: 60
Madhesia: 34.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2013 (19).jpg
S: 31
Madhesia: 28.9 KB