kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Smartphone

  SAMSUNG GALAXY J7 2016 (NĖ KUTI TĖ PAHAPUR EUROPIAN )

  16 GB MEMORIA

  Ngjyrat Black dhe Gold!


  Bėjeni tuajin tani nga R&R Computers.

  Ēdo produkt mund tė blihet me kėste.

  #R&RComputers #RRComputers


  Cel. : 0694339723
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 18766105_1953308648028319_7345924312450156009_n.jpg
S: 524
Madhesia: 38.8 KB  

  "R&R" Computer Servises (ish *SHQIPNIA*).
  Rr. Islam Alla, Rr Kavajes. Tirane
  Perballe - xhamise te rruga e kavajes (50 metra me poshte)
  Tel: +355 69 43 39723
  info@crs.al


  Per me shume info klikoni ne linkun e meposhtem,

  https://www.facebook.com/CRS.pc


  Lista me ofertat e mija - okazione