kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Aparat per foto nen uje 8.000 Leke

  Aparat fotografik Olympus Utough 8010
  Waterproof dhe shockproof
  Pak i pėrdorur

  Me karikues


  Cel. : 0696172770
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170529_203039.jpg
S: 224
Madhesia: 75.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170529_203002.jpg
S: 123
Madhesia: 98.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170529_203030.jpg
S: 123
Madhesia: 44.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu