kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Penelope ore e Re

  Penelope, ore e re dhe shum e bukur.....Cel. : 69 920 1680
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0330.jpg
S: 236
Madhesia: 18.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0338.jpg
S: 107
Madhesia: 53.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0324.jpg
S: 106
Madhesia: 17.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0337.jpg
S: 100
Madhesia: 55.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0329.jpg
S: 99
Madhesia: 16.8 KB