SHES MJALTĖ ORIGJINAL NGA LULE NATYRALE TE ZONES SE PUKĖS. 1kg=2000 LEKĖ TĖ REJA. SASIA E LIMITUAR. ĖSHTĖ NGA LULE LISNE DHE AKACIE.BLETA NGA GUSHTI I 2016 NUK ĖSHTĖ USHQYER ME USHQIME ARTIFICIALE DHE AS ME ILAĒE.DISPONOJME EDHE MJALT GESHTENJE ORIGJINAL NGA LULET E GESHTENJAVE TE TROPOJES.MOS NGURONI, MJALT BIO,NATYRAL ME GARANCI!

Cel. : 00355695291520