kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Biciklete nga Austria 19 500 lek i diskutuar

  Biciklete e sjelle nga Austria, marka Meilda 8600, biciklete super design:
  • Vogue Sport Fashion,
  • Fashion Super Sport 7005,
  • Disqe dopio mjaft rezistente,
  • Goma Eywatire,
  • Comfortable Light Anti Stab,
  • Amortizatore EUON,
  • Rrota para me vaj EUON,
  • Kompanjol dhe liber Shimano Equipment,
  • Sun run 42T,

  Ne gjendje pothuaj si e re.

  Cmimi 19 500 lek i diskutuar.

  Cel 0684209382
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: BicikleteMeilda.jpg
S: 549
Madhesia: 64.9 KB