devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 85 m² 16.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit

  Lokali ndodhet nė njė zonė tė preferuar dhe tė frekuentuar, tek Rruga e Elbasanit, pranė Ambasadės Amerikane. Ambjenti ėshtė duplėks, ka njė sipėrfaqe tė brendshme prej 85 m2, me njė kapacitet prej 14 tavolina dhe veranda 40 m2 me kapacitet 15 tavolina. Lokali ka punime shumė tė mira, i veshur me fasadė xhami, totalisht i investuar, me spote, system ngrohje , sistem aspirimi dhe kondicionimi. Ėshtė i areduar nė mėnyrė bashkohore dhe disponon njė tualet . Lokacion ideal pėr tė ngritur biznesin tuaj.

  Cel. : +355685518113
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 18742324_1455300881201485_1190744244_o.jpg
S: 293
Madhesia: 36.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 18716795_1455300897868150_1145549207_n.jpg
S: 259
Madhesia: 41.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 18716725_1455300904534816_121636337_n.jpg
S: 259
Madhesia: 36.2 KB  


  Future Home Priority
  Real Estate

  Adresa: Rruga Sulejman Delvina, Komuna e Parisit
  Tel: +35545629888
  Cel: +355665557767
  Email: priority@futurehome.al