kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, blej mobilje te perdorura DHOMA GJUMI ;GUZHINA , MINIBARE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ . 0697999666

    Blejme mobilje te perdorura Dhoma gjumi, kuzhina, minibare, divane, kolltuqe elektroshtepiake, etj bejme dhe mobilje te reja me porosi .Cel :0697999666Cel. : 0697999666
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  13177904_120427505034272_794203840617981760_n.jpg
S: 3189
Madhesia:  18.9 KB  
    Apliko Tani, Kliko Ketu