Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, blej mobilje te perdorura DHOMA GJUMI ;GUZHINA , MINIBARE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ . 0697999666

  Blejme mobilje te perdorura Dhoma gjumi, kuzhina, minibare, divane, kolltuqe elektroshtepiake, etj bejme dhe mobilje te reja me porosi .
  Cel :0697999666
  Cel. : 0697999666
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 13177904_120427505034272_794203840617981760_n.jpg
S: 2667
Madhesia: 18.9 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu