DEA (Digital Evolution Agency) kėrkon tė punėsojė njė web developer me kohe te plote ose part-time.

Kualifikimet / Kėrkesat
- Tė ketė njohuri shumė tė mira nė PHP, HTML dhe Wordpress

Paga shume e favorshme dhe kushte komode.

Tė interesuarit tė dėrgojnė CV nė info@dea.com.al

Kontakt
0696238919
0675006000
0675007000