devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shitet apartament me sip 280 m², 290.000 Euro (Rr. Haxhi Kika, Ne Hyrje Komunes Parisit)

  Zona/Rruga : Haxhi Kika, Ne hyrje te Komunes Parisit

  Shitet apartament ne katin e trete te nje pallati 3-katesh
  me hapesira te medha dhe plot drite.

  4 dhoma gjumi + dhome ndenje + ambjent gatimi + verande + 2 tualete
  + lavanteri + dy depo + 2 ballkone

  Cdo ambjent i shtepise eshte me ndricim natyral, me drite dhe hapsira mjaft te bollshme

  Sip: 280m2 me hipoteke dhe e rivleresuar
  Kati 3-te
  kati trete ka vetem nje apartament banimi ne kat pra eshte privat
  Posti per vendosjen e ashensorit eshte i gatshem dhe nuk eshte e nevojshme te merret leje per te.
  dhe eshte projektuar vetem per katin e trete.

  Orietimi jug perendim lindje veri
  Sistemi ngrohjes qendrore me gaz dhe me kondicioner ne cdo dhome

  Taraca eshte e gjitha e shfrytezueshme me nje siperfaqe 180m2

  Me post garazhi

  E pershtatshme per banim ose zyra biznesi

  Cmimi: 290.000€

  Kontakt cel: 0692907920  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15218635_1132120330174803_679483545_n.jpg
S: 840
Madhesia: 43.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 13461277_1009291389124365_1301131397_o.jpg
S: 369
Madhesia: 27.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15058743_1132120310174805_506231799_n.jpg
S: 343
Madhesia: 42.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15226428_1132120246841478_1857060596_n.jpg
S: 349
Madhesia: 27.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15209240_1132120546841448_357248806_n.jpg
S: 343
Madhesia: 45.4 KB  


  00355 69 290 79 20
  | ic.immobiliari@yahoo.it

  Lista me ofertat - okazione

  per kerkesa, plotesoni 1 min. formularin, duke klikuar