kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Borsh, jepen me qera hyrje dhe dhoma plazhi Kati 1 (20meter larg detit)

  Zona/Rruga : Borsh

  Borsh, jepen me qera hyrje 1+1 per 4 persona dhe garzoniere per 2 persona 20 meter larg detit.
  Totalisht te mobiluara me gatim, kondicioner, me te gjitha kushtet 20 meter nga deti.

  Cmimi varion ne baze te kohes qe ju intereson.

  Per me teper kontaktoni ne nr
  Cel. : 069 53 86 338 ose 069 61 24 416 si dhe ne WhatsApp

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180328-WA0001.jpg
S: 1398
Madhesia: 19.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: borsh_beach.jpg
S: 1957
Madhesia: 12.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180326-WA0025.jpg
S: 1104
Madhesia: 20.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180326-WA0015.jpg
S: 1154
Madhesia: 17.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180326-WA0020.jpg
S: 1089
Madhesia: 62.9 KB