kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Borsh, jap me qera hyrje dhe dhoma plazhi Kati 1 (20m larg detit)

  Zona/Rruga : Borsh

  Borsh, jepen me qera hyrje dhe dhoma plazhi,20 m larg detit.Hyrjet kane dhome gjumi,guzhine, tualet, ballkon.
  Cel. : 069 53 86 338 ose 069 61 24 416
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180328-WA0001.jpg
S: 915
Madhesia: 19.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: borsh_beach.jpg
S: 1402
Madhesia: 12.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180326-WA0025.jpg
S: 682
Madhesia: 20.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180326-WA0015.jpg
S: 710
Madhesia: 17.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180326-WA0020.jpg
S: 670
Madhesia: 62.9 KB