kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes ndenjese makine_ femije 0-4 vjec_Cmimi 35 Euro

  Shes ndenjese makine, Nania Cosmo Team per femije nga 0- 4 vjec pesha deri ne 18 kg.

  Ngjyre e gri dhe e kuqe, ne gjendje shume te mire.

  Made in France. Cmimi 35 Euro.

  Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrin e telefonit 0682073731

  Faleminderit!

  Cel: 0682073731
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 1.jpg
S: 287
Madhesia: 54.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 2.jpg
S: 177
Madhesia: 46.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 3.jpg
S: 172
Madhesia: 45.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 4.jpg
S: 173
Madhesia: 58.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 7.jpg
S: 180
Madhesia: 37.0 KB