kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes ndenjese makine_ femije 0-4 vjec_Cmimi 20 Euro

  Shes ndenjese makine marka PRENATAL, made in Italy, per femije pesha deri ne 13 kg.

  Ngjyre e gri dhe e kuqe, ne gjendje shume te mire.

  Cmimi 20 Euro.

  Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrin e telefonit 0682073731

  Faleminderit!

  Cel: 0682073731
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Sexhiolino 2.jpg
S: 145
Madhesia: 41.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Sexhiolino 1.jpg
S: 91
Madhesia: 44.2 KB