devinf.com
kliko
kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart (ID 0538)Tirane, shes Vile 444 m² 580.500 Euro (TEG)

  Zona/Rruga : TEG

  Vila eshte ne strukture 4-kate
  Kati -1 ka nje siperfaqe 104.97m2 - 2 vende parkimi garazhd +1 dhome larje tharje
  Kati 0 ka nje siperfaqe 94.6m2 - 1 dhome ndenjie + 1 kuzhine +1 tualet + ballkon
  Kati 1 ka nje siperfae 94.6m2 - 3 dhoma gjumi + 1 tualet + 2 ballkone
  Kati nencati ka siperfaqe banimi 44.3 m2 dhe verande 42.82 m2 - 1 dhome gjumi +1 tualet + 1 verande

  Siperfaqja totale e trualli eshte 444.27m2
  Njolla e ndertese eshte 94.6m2
  Oborri eshte 349.67m2

  Per me shume klikoni link-un;http://eaglesestate.com/sq/property/...tirana/id-0538  Cel. : +355672033999
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170512-WA0048.jpg
S: 1033
Madhesia: 40.5 KB  

  EAGLES ESTATE
  Rruga: "Rruga Bill Klinton Vila nr2 Tirane, Albania"
  Kontakt: 067 20 33 999
  Email: info@eaglesestate.com
  Web: www.eaglesestate.com