kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Vlore, jap me qera (Rruga Perivolo)

  Zona/Rruga : Rruga Perivolo

  Apartamente pushimi Drimadhes, Rruga Perivolo,Vlore


  Ndihuni si ne shtepine tuaj ,ne nje kompleks fantastik dhe te qete ne nje nga vendet me te bukura te Shqiperise,ne Drimadhes .Bejini pushimet tuaja te paharrueshme.Ofrojme apartamente me 1 dhome gjumi,2 dhoma gjumi,apartament duplex 4 dhoma gjumi,vend parkimi ,pishine,ambient i survejuar me kamera 24h.


  Per me shume info na kontaktoni ne numrin 0692040123 ose na shkruani ne adresen e emailit info@albaniansmile.com

  Cel. : 0692040123
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Capture.jpg
S: 109
Madhesia: 23.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: gncfghg.jpg
S: 60
Madhesia: 18.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: hjzu.jpg
S: 58
Madhesia: 14.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: j,.jpg
S: 56
Madhesia: 16.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: thth.JPG
S: 56
Madhesia: 43.3 KB  


  Rruga Bogdaneve,prane shkolles Avni Rustemi
  Cel. +355695747210
  E-mail: info.alb.realestate@gmail.com

  Albanian Real Estate

  Lista me ofertat - okazione