kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, - Biznes duplex Fizioterapie+Masazh+Dyqan

  Shitet Biznes i perbere me ambjent dyqani per shitje te produkteve, vend pritje, dhome fizioterapie, dhe kati i dyte per masazhe.
  Perfshihen: Hyrja; Tavoline recepsioni + Printer label + Kompjuter All in one + Internet Abcom.
  Stende produktesh, stol pritjeje, zbukurime te ndryshme.
  Dhoma e Fizioterapise: Krevat me mekanizem ulje ngritje, Shkalle suedeze,
  Kati i dyte: Krevate masazhi, Krevat portabel fizioterapie, Kolltuk me mekanizem shtrirje.
  Per me shume, referohuni fotove.
  Qera mujore: 25000 lek (ne cmim perfshihet dhe tatim mbi burimin)
  Adresa: Rruga Emin Harizaj, zona Ali Demi

  Cel. : 0696875930
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 12
Madhesia: 32.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 4
Madhesia: 21.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 6
Madhesia: 112.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 5
Madhesia: 34.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6.jpg
S: 6
Madhesia: 32.4 KB