kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes bokse Shitet Set Amplifikator, 2 bokse dhe stativat 1.000 Euro

  Shitet Set Amplifikator, 2 bokse, stativat dhe kabllat
  Amplifikatori InterM M700
  Bokset JBL Professional MPro M215

  SHITEN TE GJITHA BASHKE JO VEC E VEC
  Cel. : 0672044477
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ampli m700 inter-m.jpg
S: 99
Madhesia: 16.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: inter-m-m-700-162588.jpg
S: 77
Madhesia: 17.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 219573.jpg
S: 71
Madhesia: 98.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: P4160841.jpg
S: 85
Madhesia: 47.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: r1cjf20jy9q47435mvag0dtz2g.jpg
S: 66
Madhesia: 36.6 KB