kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes KOLLTUK QE HAPET SI KREVAT TEK 200 Euro

  SHITET KOLLTUK QE HAPET E BEHET KREVAT TEK. ESHTE I BERE ME POROSI ME MATERIALET ME TE MIRA ITALIANE (SUSTAT DHE SISTEMI HAPJES JANE BLERE NE ITALI, KA KUSHTUAR 550 EURO). MUND TE KONTAKTONI NE 0685035707

  Cel. : 0685035707
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170517-WA0019.jpg
S: 435
Madhesia: 21.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170517-WA0018.jpg
S: 243
Madhesia: 46.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170517-WA0015.jpg
S: 256
Madhesia: 25.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170517-WA0013.jpg
S: 255
Madhesia: 26.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170517-WA0012.jpg
S: 313
Madhesia: 17.5 KB