kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Iphone 6 Plus Silver 4G LTE Perfekt

  IPhone 6S rose gold 16GB 4G LTE ne gjendje perfekte pune dhe estetike. Vjen me kufje dhe karikues origjinal
  Cmimi 350€

  Cel. : 0684890461
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: iphone 6+ 1.jpg
S: 61
Madhesia: 57.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: iphone 6+ 3.jpg
S: 30
Madhesia: 68.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: iphone 6+ 2.jpg
S: 30
Madhesia: 63.7 KB