Albacall

 1. Standart Tirane, ofroj vend pune VAJZA PER PROMOCION

  Kompania TEX DETERGJENT: kerkon te punesoje vajza marketing


  Vajzat per promocion duhet te permbushin keto kritere:


  • Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bindese
  • Te jene te shkathta dhe korrekte ne orarin dhe vendin e percaktuar
  • Me eksperienca te meparshme ne fusha te ngjashme.
  Ofrohet korrektesi dhe kushte te mira pune.

  Aplikimi
  Te dergohet nje CV ne adresen e e-mailit:
  dritan@tex.com.al

  Cel. : 0697361823
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: TEX LOGOOOOOO (800 x 800).jpg
S: 1726
Madhesia: 22.9 KB