kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Pogradec ne Qender, jap me qera apartament me pamje fantastike perball liqenit 10 m larg nga liqeni

  Zona/Rruga : Ne qender perball hotel Enkelanes

  Jap apartament me qira ne Pogradec, perball hotel Enkelanes ne qender
  ApartamentI ka nje dhome gjumi me krevat dopjo dhe dy krevate teke i pershtatshem per nje cift me dy femije ,me ambjent gatimi me vete ,mobilim shum I mire,
  I komletuar me te gjitha paisjet qe duhen,

  Jepet vetem per muajt e veres cmimi 30 mij lek nata

  numri I kontaktit ,,,0674585749 ose

  Apartamenti ka pamje fantastike perball liqenit

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160803_140146.jpg
S: 1093
Madhesia: 37.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_1815431608472791.jpg
S: 951
Madhesia: 19.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-1468491851882-V.jpg
S: 992
Madhesia: 25.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_1793843810631571.jpg
S: 990
Madhesia: 20.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_1828692123813406.jpg
S: 835
Madhesia: 37.7 KB