kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Pogradec ne Qender, jap me qera apartament me pamje fantastike perball liqenit 10 m larg nga liqenite cmimi 150 mij lek ne muaj

  Zona/Rruga : Ne qender perball hotel Enkelanes

  Jap apartament me qira ne Pogradec, perball hotel Enkelanes ne qender
  ApartamentI ka nje dhome gjumi me krevat dopjo dhe dy krevate teke i pershtatshem per nje cift me dy femije ,me ambjent gatimi me vete ,mobilim shum I mire,I komletuar me te gjitha paisjet qe duhen, jane dy dhoma gjumi

  150 mij lek ne muaj

  numri I kontaktit ,,,0674585749 ose

  Apartamenti ka pamje fantastike perball liqenit jepet me qira deri ne fund te muajit qershor

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160803_140146.jpg
S: 977
Madhesia: 37.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_1815431608472791.jpg
S: 854
Madhesia: 19.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-1468491851882-V.jpg
S: 881
Madhesia: 25.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_1793843810631571.jpg
S: 893
Madhesia: 20.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_1828692123813406.jpg
S: 741
Madhesia: 37.7 KB