kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Pogradec ne Qender, jap me qera apartament me pamje fantastike perball liqenit 10 m larg nga liqenite 20mij lek nata e lire ne shtator

  Zona/Rruga : Ne qender perball hotel Enkelanes

  Jap apartament me qira ne Pogradec, perball hotel Enkelanes ne qender
  ApartamentI ka nje dhome gjumi me krevat dopjo dhe dy krevate teke i pershtatshem per nje cift me dy femije ,me ambjent gatimi me vete ,mobilim shum I mire,I komletuar me te gjitha paisjet qe duhen,

  20mij lek nata per muajin shtator

  numri I kontaktit ,,,0674585749 ose

  Apartamenti ka pamje fantastike perball liqenit 10 metra larg nga plazhit ne kati e dyte ,
  Apartamenti eshte i lire ne 3 shtator e ne vazhdim

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160803_140146.jpg
S: 820
Madhesia: 37.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_1815431608472791.jpg
S: 727
Madhesia: 19.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-1468491851882-V.jpg
S: 755
Madhesia: 25.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_1793843810631571.jpg
S: 771
Madhesia: 20.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_1828692123813406.jpg
S: 616
Madhesia: 37.7 KB