Kliko

 1. Standart Pogradec ne Qender, jap me qera apartament me pamje fantastike perball liqenit 10 m larg nga liqeni

  Jap apartament me qera ne Pogradec , ne qender perballe Hotes Enkelana. 30 metra larg liqenit. I mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha pajisjet e nevojshme, mundesi gatimi. Kondicioner i ri ,Wifi , tv 32 dhe kanale digitalb . Per 2 persona cmimi 29 euro nata
  Per cdo person tjeter cmimi rritet me 5 euro/per nate
  Jo me pak se 5 dite, cmimi negociohet per afat te gjate
  Ju faleminderit!
  nr 0674585749
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20191116-WA0005.jpg
S: 168
Madhesia: 25.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20191116-WA0024.jpg
S: 185
Madhesia: 18.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20191116-WA0007.jpg
S: 164
Madhesia: 23.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20191116-WA0006.jpg
S: 152
Madhesia: 20.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20191116-WA0011.jpg
S: 164
Madhesia: 36.3 KB