kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart 419 euro Oferte deri ne dt 31.12.18.ZBOOK 15 PROCESORE CORE i7-4600M ,2.9 GHZ QUAD CORE, RAM 16GB, NVIDIA QUADRO K1100 2GB, 15.6 FULL HD,SUPER LAPTOP PUNIME GRAFIKE.

  ⚡️Laptop Profesiona
  Display 15.6″ diagonal (1920 x 1080) LedFull HD
  Procesori Intel Core i7 (4th Gen) 4600M / 2.9 GHz up to 3.6 GHz
  Memory 16GB ddr3
  Storage hdd 500 gb
  Graphics NVIDIA® Quadro® K1100M 2 GB, Shared 18gb
  CMIMI 419
  Perfekt per punime Grafike , Inxhinierike .
  Windows 7 profesional i licensuar

  DHURATE: Maus +Antivirus te licensuar per 5 vjet
  Gjendja si te rinj .

  SHITEN edhe me KESTE (nese je mardhenie pune )

  Gjithashtu ne dyqanin tone do te gjeni Kompjutera te modeleve te ndryshem per shtepi dhe profesional me cmimet me te lira ne treg.
  Me SHUMIC dhe PAKICE (IMPORTUAR nga GJERMANIA,USA,ZVICRA)

  SMARTPHONE TE MARKAVE ME TE MIRA

  info@american-pc.com
  Cel: 0682082012 Rr.SULEJMAN DELVINA PERBALL ME HOTEL DIPLLOMAT 1 TIRANE.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b.jpg
S: 1286
Madhesia: 22.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7.jpg
S: 671
Madhesia: 9.1 KB  

  Rruga "Muhamet Gjollesha" prane shkolles"Vasil Shanto", perballe Hotel Diplomat 1

  Cel: 0682082012
  info@american-pc.com

  American computers
  Apliko Tani, Kliko Ketu