kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Laptop Dell Precision M6600 Extrem Ekran17.3" Full HD, core i7-2960XM 559 euro, Me shumice dhe Pakice

  ⚡️Laptop Profesional Dell Precision 6600 ⚡️17.3" FULL HD
  💥💥💥Extreme💥💥559 euro

  *Core i7 Quad Extreme (i7-2960XM) 2.70 GHz * (benchmark 7219)
  *Nvidia Quadro 4000M 2GB dedikuar GDDR5 (10GB total)
  *Ram 8 GB(upgrade to 32Gb)
  *Hdd 320GB
  17.3" FHD+ Anti-Glare LED (1920x1080)
  Perfekt per punime Grafike , Inxhinierike .
  Windows 7 profesional i licensuar

  DHURATE: Maus +Antivirus te licensuar per 5 vjet
  Gjendja si te rinj .

  SHITEN edhe me KESTE (nese je mardhenie pune )

  Gjithashtu ne dyqanin tone do te gjeni Kompjutera te modeleve te ndryshem per shtepi dhe profesional me cmimet me te lira ne treg.
  Me SHUMIC dhe PAKICE (IMPORTUAR nga GJERMANIA,USA,ZVICRA)

  SMARTPHONE TE MARKAVE ME TE MIRA

  info@american-pc.com
  Cel: 0682082012 Rr.SULEJMAN DELVINA PERBALL ME HOTEL DIPLLOMAT 1 TIRANE.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1297.jpg
S: 1493
Madhesia: 29.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1298.jpg
S: 669
Madhesia: 55.7 KB  


  Rruga Medar Shtylla ne hyrje te komunes se Parisit,
  20 m pran bar Oslo

  Cel: 0682082012
  info@american-pc.com

  American computers