kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart SUPER OFERTE !LAPTOP ZBOOK 15 G2 CORE i7-4810 ,2.9 GHZ , RAM 16GB,SSD 256 GB NVIDIA QUADRO K1100 2GB, 15.6 FULL HD,

  ⚡️Laptop Profesiona
  Display 15.6″ diagonal (1920 x 1080) LedFull HD
  Procesori Intel Core i7 (4th Gen) 4810 / 2.9 GHz up to 3.6 GHz
  Memory 16GB ddr3
  Storage SSD 240 GB
  Graphics NVIDIA® Quadro® K1100M 2 GB, Shared 18gb
  CMIMI 539
  Perfekt per punime Grafike , Inxhinierike .
  Windows 7 profesional i licensuar

  DHURATE: Maus +Antivirus te licensuar per 5 vjet
  Gjendja si te rinj .

  SHITEN edhe me KESTE (nese je mardhenie pune )

  Gjithashtu ne dyqanin tone do te gjeni Kompjutera te modeleve te ndryshem per shtepi dhe profesional me cmimet me te lira ne treg.
  Me SHUMIC dhe PAKICE (IMPORTUAR nga GJERMANIA,USA,ZVICRA)

  SMARTPHONE TE MARKAVE ME TE MIRA

  info@american-pc.com
  Cel: 0682082012 Rr.SULEJMAN DELVINA PERBALL ME HOTEL DIPLLOMAT 1 TIRANE.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b.jpg
S: 1601
Madhesia: 22.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7.jpg
S: 859
Madhesia: 9.1 KB  

  Rruga "Muhamet Gjollesha" prane shkolles"Vasil Shanto", perballe Hotel Diplomat 1

  Cel: 0682082012
  info@american-pc.com

  American computers
  Apliko Tani, Kliko Ketu