Politicus.al u krijua pėr tė ofruar njė zė tė fuqishėm nė promovimin e konservatorizmit liberal.
Nėpėrmjet analizave, opinioneve dhe hulumtimeve ne do tė jemi njė alternativė e lajmit politik
dhe njė dritare pėr ata qė ndajnė tė njėjtat vlera.
Nėse keni njė opinion apo hulumtim tuajin na kontaktoni,
ne vazhdimisht kėrkojmė dhe promovojmė zėrat e rinj.
Na shkruani nė: editor@politicus.al
Twitter:
https://twitter.com/politicus_al
Facebook: https://www.facebook.com/politicus.al/
http://www.politicus.al


Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Politicus-Logo.png
S: 29
Madhesia:  6.2 KB