kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes makine Honda CIVIC IMA Viti 2003, 2700 Euro

  Karburanti: Hibrid
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 96
  KM..........: 22350

  Honda civic hibrid 1.3 benzine+bateri,viti 2004, me kondicioner, xhama dhe pasqyra elektrike, goma te reja, 2 celsa, tel on board, sedilje me ngrohje, disqe alumini,motorri me zinxhire,ne gjendje perfekte, Super ekonomike dokumenta te paguara deri ne shkurt 2018 perfshire taksa siguracion kolaudim vetem tel serioze,cmimi i pa diskutushem,MAKINES I MONTOHET DHE IMPJANT GAZI,MAKINA ESHTE 100% FUNKSIONALE

  Cel. : 0694491400
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170330_131531.jpg
S: 1682
Madhesia: 48.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170330_131548.jpg
S: 621
Madhesia: 58.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170330_131433.jpg
S: 691
Madhesia: 51.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170330_131417.jpg
S: 718
Madhesia: 56.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170330_111341.jpg
S: 613
Madhesia: 26.2 KB