kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Ore Origjinale Zvicerriane Cathay 2.000 Leke

  Shes ore origjinale zvicerriane Cathay.
  Ora eshte me xhap saphire dhe ka elemente te lare ne flori.

  Cmimi : 2'000 leke.


  Cel. : 0697402456
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: cathay 2.jpg
S: 301
Madhesia: 47.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: cathay 1.jpg
S: 155
Madhesia: 31.1 KB