kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Ore Origjinale Zvicerriane Cathay 1.500 Leke - e perdorur

  Shes ore burrash origjinale zvicerriane Cathay (e perdorur).
  Ora eshte me xhap saphire dhe ka elemente te lare ne flori.

  Cmimi : 1'500 leke

  Cel. : 0697402456
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: cathay 2.jpg
S: 466
Madhesia: 47.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: cathay 1.jpg
S: 255
Madhesia: 31.1 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu