kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, shes Ore Origjinale Zvicerriane Cathay 1.500 Leke

    Shes ore origjinale zvicerriane Cathay.Ora eshte me xhap saphire dhe ka elemente te lare ne flori.Cmimi : 1'500 leke.Cel. : 0697402456
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  cathay 2.jpg
S: 376
Madhesia:  47.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  cathay 1.jpg
S: 197
Madhesia:  31.1 KB