ALBA PUNĖSIM ėshtė njė agjensi private punėsimi, e cila ka si aktivitet tė saj: ndėrrmjetėsimin nė tregun e punės. Ne pėrdorim profesionalizmin tonė nė fushėn e burimeve njerėzore pėr t'ju pėrgjigjur nevojave tė klientėve, duke u siguruar kandidatėt mė tė mirė nė tregun e punės dhe kandidatėve duke ju ofruar mundėsi punėsimi.

Pėr njė klientin tonė, nje kompani shume e madhe ne treg, jemi duke kerkuar:

MENAXHER SHITJE NE TIRANE f /(M)


Kėrkesat pėr pozicionin:

- Te kete perfunduar arsimin e larte

- Te kete experience te meparshme ne shitje minimalisht 2 vjet

- Te jete person i rregullt dhe me deshire per pune

- Te kete njohuri mesatare te gjuhes Angleze

- Te kete leje drejtimi automjeti


Ofrohet: Page per fillim 50 000 lek + siguracione. Pas 3 muajsh rishikim page .
Mundesi e shkelqyer per tu rritur ne akrriere


Nėse jeni tė interesuar pėr kėtė pozicion, ju lutem dėrgoni cv-nė tuaj sa me shpejt ne adresėn: info@albapunesim.al.

Ju lutem shėnoni tek subjekti:
MENAXHER SHITJE NE TIRANE (F /M)Ju informojmė se vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen per interviste.