devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes shtepi 2+1+A+BLK Kati 1, 130m² ,90 MILION LEKE TE VJETRA,(KAMEZ,)

  Zona/Rruga : KAMEZ,

  SHES SHTEPI PRIVATE ME SIPERFAQE NDERTIMI 130 M2 DHE SIPERFAQE TRUALLI 500M2 ME DOKUMENTA TE RREGULLTA.SHTEPIA ESHTE E FORMES SALLON NDENJE,KUZHINE ,DY DHOMA GJUMI, DY BANJO,2BALLKONE,DEPO MATERIALESH,BODRUM.SHTEPIA I KA THEMELET-KOLLONAT PER NDERTIM 4 KATESH ME SHKALLE NGA JASHTE.SHTĖPIA ĖSHTĖ NDĖRTUAR NĖ VITIN 2013.PAMJET E SHTEPISE JANE NGA L-J-P.SHTĖPIA SHITET E MOBILUAR. DHE MJAFT MIRĖ E PĖRSHTATUR.SHITET PĖR ARSYE EMIGRIMI. CMIMI I SHITJES 90 MILION LEKE TE VJETRA

  Cel. : 00355695291520
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01110.jpg
S: 457
Madhesia: 30.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01109.jpg
S: 432
Madhesia: 29.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01107.jpg
S: 425
Madhesia: 30.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01106.jpg
S: 430
Madhesia: 31.4 KB